Apie mus

 

Stiklo ir interjero studijos „Art Vetro“ kūrybingi, niekuomet originalių idėjų nestokojantys darbuotojai pasirengę net paties neįtikėčiausio interjero kūrimui. Pradėję nuo unikalių stiklo, medžio detalių panaudojimo interjere, šiandien mes jau tarsi menininkai teptuko potėpiais stengiamės kaskart sukurti originalų meno kūrinį užsakovo namuose.

Namai - jūsų vidinio pasaulio atspindys. Šiuolaikinį interjerą drąsios idėjos paverčia įsimintinu, kaip ir minioje nepaskęstantys tų namų šeimininkai. Todėl reikėtų nesibaiminti mūsų darbuotojams išsakyti net, rodos, pačias keisčiausias savo idėjas. Išsiilgę ne tik savo kasdienybėje, bet ir gyvenamojoje erdvėje pokyčių, nebijokite eksperimentuoti. Kuo išsiskirti iš suvienodėjusio pasaulio? Ogi savojo vidinio pasaulio išraiška. Juk galbūt tai padės Jūsų namams tapti tokiais, kokių neturi niekas, sukurti jiems sielą, į interjerą tarsi „įlieti“ lašelį savo kraujo ir gyvybės. Juk šiuose namuose gyvensite Jūs ir namai turi būti kuo artimesni Jūsų prigimčiai, charakteriui, gyvenimo būdui. Namai privalo alsuoti šeimininkų dvasia, juos kuo labiau atspindėti ir ten gyvenantiems suteikti visapusišką atgaivą. Stiklas, metalas, medis – visa tai, kas erdvėje gali padėti sukurti savitą interjerą, tačiau visam tam prireikia profesionalių žinių, beribio kūrybiškumo ir...visiškos laisvės. Iki smulkiausių detalių atskleistos Jūsų būsimų namų vizijos padės mums patenkinti lūkesčius ir galbūt pasiekti netikėtai tobulo rezultato.
 
Ar įmanoma sustabdyti laiką? O stikle uždaryti vėjo gūsį? Skoningai dekoruotai aplinkai iš stiklo gaminti akcentai suteiks prabangos, puošnumo ir elegancijos pojūčių, skaidraus stiklo interjero detalės spindės gaivumu ir švara lyg rytmetinės rasos lašeliai žolėje. Stiklo gaminiai (laiptų turėklai, stumdomos durys ar pertvaros ir kt. iš stiklo) žavi skaidrumo ir spalvų bei atspalvių žaismu, tačiau visuomet šiame žaidime karaliauja natūralumas. Žavi ir užburia tai, kas paprasta – ne deimantais tviskantis krištolas, o tyras lyg rasos lašas pumpure stiklas. O štai stilingas veidrodis netgi gali tapti pagrindiniu interjero akcentu.  Kuo daugiau tokių detalių interjere, tuo labiau jis pulsuos gaiva ir jaukumu. Tokia štai stebuklinga stiklo magija, kokią kuria studijos  „Art Vetro“ aukštos kvalifikacijos techniniai specialistai, stiklo dekoravimo dizaineriai, dailininkai. Kurkime Jūsų svajonių namų interjerą, kuris net po daugelio metų teiktų atgaivą sielai, kartu!
 
 
smart foreash